Ładowanie Inwestor | Osiedle Parkowe - Nowe mieszkania Starogard Gdański
Ładowanie...

Firma Broker to sieć Hurtowni Materiałów Budowlanych , dla których najważniejsze jest dobro i zaufanie klienta , na które pracuje  już od ponad 20 lat. Kadrę stanowią przede wszystkim ludzie młodzi , kreatywni oraz otwarci na potrzeby klienta.

Motorem rozwoju sieci Hurtowni Materiałów Budowlanych Broker jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie asortymentu. Wszystkie oferowane materiały budowlane posiadają atesty oraz wieloletnie gwarancje jakości.

Dynamiczna ekspansja na rynku materiałów budowlanych, to nie jedyny kierunek rozwoju firmy. Broker wzbogacił swoją ofertę o sprzedaż i wynajem mieszkań oraz lokali użytkowych. Do najważniejszych realizacji należą: wybudowanie Osiedla 800-lecia i kamienicy na Rynku w Starogardzie Gdańskim oraz odrestaurowanie kamienicy przy ulicy Łaziennej w Tczewie. Broker wybudował również Galerię Szwarc, nowoczesny kompleks handlowo-usługowy w Starogardzie Gdańskim, oraz bloki w miejscowości Kokoszkowy.

Zmiany, jakie zaszły w przedsiębiorstwie na przestrzeni ponad dwudziestu lat jego działalności są ogromne. Firma z małego przedsiębiorstwa, próbującego zaistnieć na lokalnym rynku w Starogardzie Gdańskim, przekształciła się w sieć sześciu hurtowni budowlanych oraz szanowanego i znaczącego dewelopera.